טיפולים

 

קליניקה שלנו מזמינה אותכם למגוון רב של טיפולי רפואה משלימה ורפואה אסטטית


₪250

עיסוי שוודי קלאסי


עיסוי בטכניקות רכות קלאסיות. בעל השפעה על מערכות שונות בגוף (מע' שריר שלד, מע' העצבים, מחזור הדם וכו') ,מסייע לשחרור השרירים טפוסים וכואבים, משפר גמישות ואלסטיות. גורם לתהליך רפיון והרגעה של הגוף.

₪250

עיסוי רקמות עמוקות


שיטת הטיפול בין היעילות ואפקטיביות בתחום תרפיית המגע. מטרתו זה שיפור טווחי תנועה של השרירים, שיפור יציבה, הפגת כאבים אקוטיים וכרוניים בגוף. יעד העיקרי בעיסוי רקמות עמוקות זו השפעה על רקמת חיבור שקשורה לכל התהליכים שמתרחשים בגוף האדם.


₪250

עיסוי פנים


מגוון של טכניקות עיסוי המכוונים להסדרה פיסיולוגית של שרירי הפנים, הורדת מתח נפשי, חידוש והבהרה של גוון הפנים, רוגע פנימי.ניתן לבצע טיפול זה כטיפול נפרד או כחלק מטיפול קוסמטי ולהגביר את תוצאותיו ואת החוויה הטיפולית.

₪250

עיסוי רפואי


עיסוי מיועד לסיוע בפתירת בעיות אורטופדיות, מורכב ממגוון טכניקות טיפוליות כגון מוביליזציה של המפרקים, מתיחות, אבחון קינזיולוגי של השרירים וכו'. מתאים ביותר בתקופת שיקום לאחר פציעות. ניתן ומומלץ מאוד לאנשים מתחרים בתקופת אימונים לפני התחרות ע"מ למנוע את הפציעות.


₪200

רפואה סינית


רפואה עתיקה שמוכרת בכל העולם כשיטת מאוד מוצלחת של ריפוי האדם ומשתלבת בהצלחה רבה עם רפואה קלאסית (מערבית). היחודיות של רפואה סינית קלאסית זוהי הסתכלות על האדם כמערכת תפקוד אחידה. לפי הרפואה סינית בריאות תקינה מתבטא בשמירת איזון בין כל המערכות בגוף. רפואה סינית כוללת בתוכה מגוון רחב של שיטות טיפול כמו דיקור, פיזיוטרפיה סינית (טווינה), צמחי מרפא ועוד.

₪200

שיאצו


שיטת מגע יפנית מסורתית המבוססת על תיאוריה של זרימה אנרגיה חיונית (צ'י) בתוך הערוצים (מרידיאנים) הממוקמים על פני גוף האדם.טיפול נעשה ע"י הלחיצות עם אגודלים/כפות ידיים ומתבצע על המזרן עם בגד קל ונוח ללא שמנים.