טיפולים קוסמטיים

₪320

טיפול פנים קלאסי


ניקוי עמוק הינו פעולה שמשחררת את הנקבוביות מעודפי סבום/חלב והפרשות אחרות שהתמקמו בעומק האפידרמיס. בניקוי פנים עמוק תקופתי נבקר את מצב העור ונגרום לו להיות בריא וחלק יותר.

₪350

מיקרונידלינג


זו טכניקה טיפולית אסטטית המיועדת ליצירת חומר בשם קולגן ע''מ לשפר את המבנה וגמישות העור.הטיפול מתבצע ע''י מחטים סטריליות וזעירות. באמצעותן ניתן לנקר ולהחדיר חומרים אל שכבות העמוקות של העור.

₪320

טיפולי אקנה


טיפולים המיועדים לאזן פעילות של בלוטות החלב, להחליק ולהבהיר את העור הפנים, להתפטר מתוצרי הדלקת, פיגמנטציה ופוסט אקנה, לאזן את מיקרופלורה טבעית של העור.

₪320

טיפולי החדרת לחות


טיפול מבוסס על שימוש החומרים המעכבים את המים ומונעים את בריחתם מהתאים. בתהליך הטיפול נשתמש גם בפילינגים כימיים, ע"מ להסיר את שכבת העור העליונה לצורך חידוש התאים וגם נגרום להחדרה יעילה יותר של חומרים הפעילים.

₪320

טיפול אנטי-אייג'ינג


טיפולים שנעשים עם פילינגים יעילים וחומרים הפעילים שנועדו לטשטש ולהמעיט את סמני הגיל, לחדש את העור, לשפר את המראה הקיים להאט קצב הזדקנות.

₪320

טיפולי הבהרה


טיפולים שנועדו לתת גוון צבע עור אחיד לפנים ולדכא יצירת פיגמנטציה חדשה. ובנוסף לגרום לפנים להיות חלקות יותר.

 

₪200

פדיקור רפואי יבש


אצלינו בקליניקה אנו משתמשים בשיטת הפדיקור היבש: זו טכנולוגיה של פדיקור רפואי הכי יעילה ומתקדמת בטיפולי כפות הרגליים והבוהנות, וכמובן מבחינה אסטטית. שיטה זו מטפלת במגוון בעיות רפואיות של הרגליים כגון, ציפורן חודרנית, יבלות חודרניות, סדקים עמוקים בכף הרגל. יעיל במיוחד לאנשים בעלי רגליים סוכרתיות. הטיפול נעשה ע"י פדיקוריסטית באמצעות מכשור מתקדם ושיטות טיפוליות חדשניות.